سوالهای متداول :

*** چرا برخی از سامانه ها از سامانه VIPCARD گرانتر هستند آیا آنها مزیتهای بیشتری نسبت به سامانه VIPCARD دارند ؟ 

پاسخ : خیر سامانه ارسال پیامک VIPCARD نه تنها دارای کاملترین امکانات میباشد بلکه از امکانات منحصربه فردی نیز برخوردار می باشد . و دلیل ارزانتر بودن سامانه vipcard به علت فروش بالای آن می باشد همچنین مسوولین این سامانه از 12 سال تجربه در زمینه تبلیغات و کاربردهای پیامک بر خوردار می باشند .*** چرا قیمت پیامک برخی از سامانه ها کمتر از سامانه VIPCARD می باشد ؟

پاسخ : به چند دلیل:
1- تعداد استاندارد کارکترهای (حروف) یک پیامک فارسی70 و انگلیسی 160 عدد می باشد برخی از سامانه ها این استاندارد را رعایت ننموده و هر 68 یا 69 کاراکتر را یک عدد پیامک فارسی و هر 158 یا 159 عدد کاراکتر را یک عدد پیامک انگلیسی محاسبه می نمایند -
2- سامانه های که برای جلب مشتریان پیامک را کمتر از قیمت خرید از مخابرات می فروشند . در ارسال پیامکها به طور کامل کوتاهی می نمایند به طور مثال شما 1000 عدد پیامک خریداری نموده اید ولی آنها 900 عدد پیامک برای شما ارسال می نماید -
3- سامانه آنها از اعتبار کافی برخوردار نیست . و امکان قطع شدن آنها بسیار زیاد می باشد . - بسیاری از این سامانه ها دارای تاریخ انقضا می باشند و در صورت عدم تمدید باقیمانده پیامکها ابطال می گردد.*** آیا برای استفاده از سامانه VIPCARD نیاز به مودم ؛ نرم افزار؛ سیم کارت و سخت افزار می باشد ؟ 

پاسخ : خیر برای استفاده از سامانه ارسال پیامک VIPCARD تنها نیاز به اینترنت دارید و نیاز به هیچ سخت افزار و نصب نرم افزار و یا مودمی و سیم کارتی نخواهید بود .

***  تفاوت GSM موبایل با سامانه ارسال پیامک VIPCARD چیست ؟

پاسخ : GSM موبایل مودمی است که به کامپیوتر متصل شده و در آن سیم کارت تلفن همراه را قرار می گیرد. از مشکلات این روش دلیور نشدن بسیاری از پیامکها می باشد ومحدودیت در ارسال پیامک (روزانه فقط 2000 عدد ) و نا مشخص بودن زمان دریافت پیامک به کاربر می باشد و همچنین بسیاری از امکانات مشتریمداری همانند تبریک خودکار روز تولد ؛ منشی اس ام اسی ؛ نظر سنجی و قرعه کشی با GSM موبایل امکان پذیر نخواهد بود .*** آیا شارژ خریداری شده از سامانه VIPCARD دارای تاریخ انقضا می باشد ؟ 

پاسخ : خیر شارژ و موجودی پیامکها دارای تاریخ انقضا نمی باشند و در هر زمان دلخواه قادر به استفاده هر تعدادی از آنها هستید .*** آیا در سامانه VIPCARD قادر به ثبت مشتری و گروه بندی آنها هستم ؟

پاسخ : بله شما قادر خواهید بود تا برای مشتریان خود ابتدا یک گروه تعریف و سپس اطلاعات آنها را یا به صورت تکی و یا از طریق فایل وارد نمایید. همچنین دارای دفترچه تلفن و امکان جستجو در مشتریان می باشید*** شماره اختصاصی چیست ؟

پاسخ :بر روی تمام سامانه های VIPCARD یک شماره 8 رقمی وجود دارد که با این شما قادر به ارسال پیامک و استفاده از تمامی قسمتها به جزء دریافت پیام متنی و تعریف و تخصیص کدها دریافت پیامک می باشید . سامانه vipcard از این امکان برخوردار است که چندین شماره دیگر را ساپورت نماید. کاربر قادر است برای سامانه خود شماره اختصاصی 8 رقمی یا 10 رقمی یا 12 رقمی و یا 14 رقمی خرید نماید .


*** ارسال پیامک منطقه ای به چه صورتی انجام میگیرد ؟

پاسخ : برای ارسال پیامک منطقه ای نیاز می باشد تا 4 رقم اول کدپستی منطقه مورد نظر را به صورت تلفنی و یا ارسال تیکت به شرکت اطلاع دهید .*** هر پیامک فارسی و انگلیسی دارای چند حروف و یا کاراکتر می باشد . اگر متن پیامک بیشتر از تعداد مجاز باشد پیام ارسال میگردد؟

پاسخ : هر پیام فارسی 70 کاراکتر می باشد و هر پیام انگلیسی 160 کارکتر می باشد . اگر تعداد حروف و یا کاراکترها از 70 در فارسی و 160 در انگلیسی بیشتر گردد پیام ارسال گریده و بر اساس تعدا کارکترهای اضافه شده از شارژ پیامکها کم خواهد شد به طور مثال یک متن 71 کاراکتری دو عدد پیامک محسوب می گردد .*** آیا سامانه vipcard برای ارسال پیام تبریک و ارسال متن به آینده و ارسال سالگرد ازدواج هوشمند است ؟

پاسخ : بله کاملا و هیچ نیازی به روشن بودن کامپیوتر و یا متصل شدن شما به اینترنت نخواهد بود
  

 
 

 


 

 طراحی و اجرا دانش گستران