درباره ما 
 
 

درباره ما :

سامانه ارسال پیامک vipcard  ابتدا در سال 1384 به سفارش بازرگانی لوگان جهت اطلاع رسانی  خدمات ؛ محصولات  جدید ؛مانده حسابها ؛ تبریکات  و..به نمایندگان و مشتریانش طراحی و اجرا گشت . این سامانه در جهت مشتریمداری و برندسازی محصولات بازرگانی لوگان تاثیر بسزایی گذاشت .

در نوروز 1386 بازرگانی لوگان به تمامی نمایندگان و فروشگاههای خود یک سامانه ارسال پیامک vipcard  عیدی میدهد .   فاصله میان مشتریان و فروشگاها توسط سامانه ارسال پیامک vipcard  برداشته شد. نمایندگان لوگان سریعترین و راحت ترین و بهینه ترین و تاثیر گذار ترین امکان ارتباطی را در اختیار داشتند که همین امر باعث شد تا در کوتاهترین زمان از تمامی رقیبان خود پیشی گیرند. به این علت بسیاری از برند استورها و دیگر فروشگاها و موسسه ها و ارگانها و .. برای درخواست  این سیستم مشتری مداری با ارزش به بازرگانی لوگان مراجعه نمودن و حتی حاضر به پذیرفتن نمایندگی کالاهای بازرگانی لوگان میشدن  . از آنجا بود که بازرگانی لوگان با همکاری شرکت دانش گستران که از سابقه  درخشان همکاری با   IT  آب و فاضلاب و اختراع فلکه های هوشمند جریان آب؛ همچنین طراحی و ساخت سایتهای معتبر همچون gerangift.com,sendgift.ir,..) تصمیم به تجاری نمودن سامانه ارسال پیامک VIPCARD  گرفتند .

هم اکنون بیش از 7000 شرکت و فروشگاه و موسسه خصوصی و دولتی جهت ارتباط و تبلیغات از سامانه vipcard  استفاده می نمایند.

بازرگانی لوگان از 15 سال سابقه تجاری برخوردار می باشد که از محصولات   موفق  و جهانی آن  می توان برند gerangift  را مثال زد  www.gerangift.com

 

 

 طراحی و اجرا دانش گستران